Mapa serwisu Dodaj do ulubionych
  STRONA GŁÓWNA PRAWO KONTAKT
SZUKAJ: 
 
Szkolenia i zezwolenia
Szkolenia
Zezwolenia


 
Produkty CB Electronics
Tachografy i osprzęt
Prędkościomierze
Ogranicznik prędkości
Miernik wydatku energetycznego
Taksometry i kasy fiskalne
Drogomierz dla przewozu osób
Drogomierz dla drogownictwa
Drukarki do taksometrów i radarów
Laboratorium - wzorcowanie
Aparatura pomiarowa

Strona główna / Szkolenia i zezwolenia / Szkolenia / Tachografy cyfrowe

Są już pierwsi technicy warsztatu tachografów cyfrowych !

Jako pierwsi w Polsce informujemy o zdaniu egzaminu na technika warsztatu tachografów cyfrowych przez pracowników firmy CB Electronics. Egzamin został przeprowadzony w Głównym Urzędzie Miar w Warszawie i składał się z trzech części: pisemnej, ustnej i praktycznej, podczas egzaminu nasi pracownicy używali najnowszego modelu TachoTestera, obsługującego tachografy cyfrowe !

Fakt ten potwierdza wysoki poziom wiedzy naszej kadry szkolącej i jej przygotowanie merytoryczne do prowadzenia szkoleń w zakresie obsługi wszystkich typów tachografów cyfrowych.

Dlatego już dzisiaj możemy zaproponować nasze doświadczenie, oferując pomoc w zdobyciu uprawnień i wiedzy w dziedzinie tachografów cyfrowych.

Jak dobrze Państwo wiecie są jedynie dwa warunki do spełnienia by zdobyć uprawnienia warsztatu zajmującego się obsługą tachografów cyfrowych. Pierwszym, jest złożenie egzaminu z zakresu sprawdzania tachografów cyfrowych i zdobycie uprawnień technika warsztatu, drugim posiadanie aparatury pomiarowej.

CB Electronics przygotowała kompleksowy zestaw aparatury pomiarowej do sprawdzania tachografów cyfrowych i analogowych – Najnowszy model TachoTestera. Jednocześnie dbając o interesy Państwa firm informujemy, iż aparatura pomiarowa, która jest na wyposażeniu Państwa serwisów zostanie przystosowana do obsługi także tachografów cyfrowych. Dogodnym do tego momentem są 5 dniowe szkolenia z tachografów cyfrowych, przygotowujące do egzaminu z zakresy sprawdzania tachografów cyfrowych i zdobycia uprawnień technika warsztatu. Cykl szkoleń rozpoczynamy już w  czerwcu. Szkolenia obejmują 2 dni teorii i 3 dni praktyki.

W celu ustalenia szczegółów oraz zgłoszenia chęci wzięcia udziału w szkoleniu i przystosowania aparatury pomiarowej prosimy o kontakt z Jackiem Kuśmierskim lub Tomaszem Florczykiem

Jacek Kuśmierski: tel.: 22 865 82 06, e-mail: j.kusmierski@cbe.com.pl
Tomasz Florczyk: tel.: 22 864 19 34 wew. 213, e-mail: t.florczyk@cbe.com.pl

  • formularz zgłoszenia
  •