Mapa serwisu Dodaj do ulubionych
  STRONA GŁÓWNA PRAWO KONTAKT
SZUKAJ: 
  Produkty CB Electronics
Tachografy i osprzęt
  Przetworniki
  Przewody w pancerzu
  Podzespoły
  Aparatura pomiarowa do tachografów
  Symulatory tachografu
Prędkościomierze
Ogranicznik prędkości
Miernik wydatku energetycznego
Taksometry i kasy fiskalne
Drogomierz dla przewozu osób
Drogomierz dla drogownictwa
Drukarki do taksometrów i radarów
Laboratorium - wzorcowanie
Aparatura pomiarowa

Strona główna / Produkty CB Electronics / Tachografy i osprzęt / Symulatory tachografu / Symulator tachografu TCO SIM-CAN
  Symulator tachografu TCO SIM-CAN
TCO SIM-CAN - symuluje pracę tachografu. Zasilanie, dopasowanie stałej „k” do współczynnika charakterystycznego „w” pojazdu oraz przetwornik drogi są takie same jak dla tachografów elektronicznych. TCO SIM-CAN generuje sygnały prędkości i drogi identyczne z wysyłanymi przez tachograf.

Polecamy go szczególnie w przypadkach, gdy przepisy nie wymagają wyposażenia pojazdu w tachograf ,natomiast urządzenia elektroniczne zamontowane w pojeździe sterowane są sygnałami prędkości i drogi wysyłanymi przez tachograf np.: prędkościomierze elektroniczne, komputery pokładowe, urządzenia wykonawcze do otwierania drzwi w autobusach, sterujące mechanizmem wyrzutu w rozrzutnikach soli,… .

Mamy nadzieję, że znacznie tańsze rozwiązanie uzyskania sygnałów prędkości i drogi bez konieczności zastosowania tachografu, jakie daje Cyfrowy Moduł Prędkości TCO SIM-CAN spotka się z Państwa zainteresowaniem.

OPIS ROZSZERZONY (kliknij, żeby zobaczyć)
< powrót/back