Mapa serwisu Dodaj do ulubionych
  STRONA GŁÓWNA PRAWO KONTAKT
SZUKAJ: 
 
Laboratorium
Wzorcowanie
Cennik wzorcowań
Polityka Jakości
Innowacje
Promocja
Kontakt


 
Produkty CB Electronics
Tachografy i osprzęt
Prędkościomierze
Ogranicznik prędkości
Miernik wydatku energetycznego
Taksometry i kasy fiskalne
Drogomierz dla przewozu osób
Drogomierz dla drogownictwa
Drukarki do taksometrów i radarów
Laboratorium - wzorcowanie
Aparatura pomiarowa

Strona główna / Laboratorium / Innowacje

Innowacje

 

Oprócz prowadzenia działalności dotyczącej wzorcowania przyrządów pomiarowych Laboratorium Pomiarowe CB Electronics uczestniczy w pracach nad rozwojem i opracowaniem nowych metod pomiarowych, mogących gwarantować większą dokładność oraz radykalnie skrócić czas przeprowadzanych pomiarów, co w oczywisty sposób przełoży się na zadowolenie naszych Klientów.

Rezultatem wprowadzania nowych metod pomiarowych są zmiany i udoskonalanie oprogramowania przyrządów produkowanych przez firmę „CB Electronics inż. Bogusław Cieślak” .

W czerwcu 2004 r. Laboratorium wydało „Opracowanie nowej metody sprawdzania taksometrów podczas legalizacji ponownej”, pozwalającej na sprawdzanie współpracy taksometr-pojazd bez bazy drogowej wytyczonej na konkretnym odcinku drogi, dla dowolnego układu taryf, dla najczęściej użytkowanych typów taksometrów. Została ona pozytywnie zaopiniowana przez Prezesa GUM pismem z dnia 31 maja 2004 r. Zapraszamy do zapoznania się z tą metodą, kontaktując się bezpośrednio z nami.

W przygotowaniu są nowe, proste metody do wyznaczania współczynnika charakterysty-cznego pojazdu, nie wymagające dotychczasowych standardowych baz drogowych, w oparciu o przyrządy produkcji CB Electronics.